Vokietijoje - "Gladbach" ir "Hamburger" klubų pergalės (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos paskutinės dvejos 31-ojo turo rungtynės.

Sostinėje susigrūmė vietos Berlyno "Hertha" ir Monchengladbacho "Borussia" klubai. Lucieno Favre auklėtiniai po atkaklios kovos šeimininkus palaužė rezultatu 1-2.

11-ąją mintutę "Gladbach" į priekį išvedė Maxas Kruse'as, tačiau vos po dviejų minučių rezultatą išlygino Valentinas Stockeris.

Svečiai antrajame kėlinyje dominavo ir 85-ąją minutę pasiekė tikslą, kai po Edeno Hazardo brolio Thorgano perdavimo pasižymėjo Ibrahimas Traore.

Po pergalės "Gladbach" toliau rikiuojasi ketvirtoje vietoje ir tęsia kovą dėl prizinės vietos.

Kitose rungtynėse taip pat susitikimo pabaigoje pergalę rezultatu 1-2 prieš "Mainz" klubą iškovojo "Hamburger" futbolininkai.

"Hertha" 1 - 2 "Gladbach"

11' [0 - 1] M.Kruse

13' [1 - 1] V.Stocker

85' [1 - 2] I.Traore

"Mainz" 1 - 2 "Hamburger"

37' [0 - 1] J.Baumgartlinger (į savus vartus)

76' [1 - 1] Y.Malli

87' [1 - 2] G.Kacar

89' D.Brosinski ("Mainz") pašalintas iš aikštės