Vokietijoje  – H. Kane'o „hat-trickas“ ir triuškinama „Bayern“ pergalė © IMAGO/Nordphoto nuotr.

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate Miuncheno „Bayern“ klubas namuose rezultatu net 8:1 sutriuškino „Mainz“.

Šeimininkus 13-ąją minutę į priekį išvedė Harry Kane‘as. 19-ąją minutę rezultatą padvigubino Leonas Goretzka. 31-ąją minutę rezultatą sušvelnino „Mainz“ žaidėjas Nadiemas Amiri. 45+7 minutę antrąjį savo įvartį pelnė H. Kane‘as.

47-ąją minutę rezultatą triuškinančiu pavertė Tomasas Mulleris. 61-ąją minutę rezultatą taip pat pasižymėjo Jamalas Musiala. 66-ąją minutę įvartį pridėjo Serge‘as Gnabry, o vos po 4 minučių „hat-tricku“ pasižymėjo Harry Kane‘as. 90+2 minutę dubliu pasižymėjo L. Goretzka.

„Monchengladbach Borussia“ 3:3 „Koln“;

„Augsburg“ 1:0 „Heidenheim“.