Vokietijoje - ir vėl dvivaldystė © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate sekmadienį vyko trejos paskutinės XXIII turo rungtynės.

Galimybe tapti vienvaldžiais lyderiais nepasinaudojo Leverkūzeno "Bayer" klubo futbolininkai, išvykoje po atkaklios kovos 2-2 sužaidę su Brėmeno "Werder" ekipa.

Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, mat 29 minutę Erenas Derdiyokas pasižymėjo tiksliu baudos smūgiu. Vis dėlto jau po penkių minučių rezultatas tapo lygus - nuo Naldo smūgio Rene Adleris savo vartus apsaugojo, tačiau pirmasis prie kamuolio suskubo Claudio Pizarro.

Po didžiosios pertraukos, 57 minutę, "Bayer" ir vėl buvo priekyje - puikiu smūgiu iš maždaug 25 metrų pasižymėjo saugas Toni Kroosas. Tačiau "Werder" sugebėjo dar iškovoti tašką rungtynėse, kai jau per teisėjo pridėtą laiką įvartį galva pelnė Peras Mertesackeris.

Pergalę namuose iškovojo šalies čempionas "Wolfsburg", 2-1 nugalėjęs "Schalke". Nors svečiai ilgą mačo dalį pirmavo, bet "Wolfsburg" pergalė lėmė du tikslūs Grafite smūgiai.

Trečiajame dienos mače užtikrintą pergalę iškovojo Berlyno "Hertha", kuri išvykoje 3-0 įveikė "Freiburg".

Brėmeno "Werder" 2 - 2 Leverkūzeno "Bayer"
29' [0 - 1] Eren Derdiyok
34' [1 - 1] Claudio Pizarro
57' [1 - 2] Toni Kroos
90' [2 - 2] Per Mertesacker

"Wolfsburg" 2 - 1 Gelzenkircheno "Schalke"
30' [0 - 1] Kevin Kuranyi
71' [1 - 1] Grafite
77' [2 - 1] Grafite

"Freiburg" 0 - 3 Berlyno "Hertha"
28' [0 - 1] Adrian Ramos
35' [0 - 2] Cicero
57' [0 - 3] Cicero