Vokietijoje - "Koln" ir "Hamburg" pergalės © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate sekmadienį vyko dvejos paskutinės XVII turo rungtynės, kuriuose geriau sekėsi namuose žaidusioms ekipoms.

Intriguojantis mačas vyko Hamburge, kur vietos "Hamburg" kovėsi su Brėmeno "Werder". Šeimininkai jau 9-ąją minutę buvo priekyje, kai Elia perdavimu pasinaudojęs Joris Mathijsenas galva pelnė įvartį.

Dar nesibaigus pirmajam kėliniui "Hamburg" pirmavo jau 2-0, kai tiksliu smūgiu pasižymėjp Marcellis Jansenas. "Werder" pelnė garbės įvartį tik pačioje mačo pabaigoje, kai po kampinio pasižymėjo gynėjas Naldo.

Kitose dienos rungtynėse pergalę namuose taip pat iškovojo "Koln" ekipa, 3-0 nugalėjusi "Nurnberg". Du įvarčius nugalėtojams pelnė Milivoje Novakovičius, vieną pridėjo Pedro Tononas Geromelas.

"Hamburg" 2 - 1 Brėmeno "Werder"
9' [1 - 0] Joris Mathijsen
36' [2 - 0] Marcell Jansen
90' [2 - 1] Naldo

32' iš aikštės išvytas Jerome Boateng ("Werder")

"Koln" 3 - 0 "Nurnberg"
37' [1 - 0] Pedro Tonon Geromel
70' [2 - 0] Milivoje Novakovic
77' [3 - 0] Milivoje Novakovic

84' iš aikštės išvytas Juri Judt ("Nurnberg")