Vokietijoje - L. Spalvio įvartis bei raudona kortelė (VIDEO)

Penktadienį sužaistose Vokietijos antros lygos rungtynėse antrąjį įvartį šiose pirmenybėse šį sezoną pelnė Lukas Spalvis, kuris taip pat prieš save išvydo ir raudoną kortelę.

Lietuvio tikslus smūgis komandai taškų neatnešė: jo atstovaujama „Kaiserslautern“ išvykoje 2:3 pralaimėjo „Heidenheim“ klubui.

L. Spalvis aikštėje pasirodė nuo pat susitikimo pradžios ir 58-ąją minutę smūgiu galva išlygino rungtynių rezultatą. Visgi, praėjus vos aštuonioms minutėms kampinio metu teisėjas užfiksavo lietuvio pražangą ir skyrė vienuolikos metrų baudinį, o vėliau ir išvarė jį iš aikštės, kai jis jau po švilpuko pargriovė pražangą uždirbusį varžovą.

Nors varžovai realizavę vienuolikos metrų baudinį buvo įsiveržę į priekį, „Kaiserslautern“ sugebėjo išlyginti rezultatą, kai kamuolį į savo vartus pasiuntė vienas iš šeimininkų žaidėjų, tačiau per pridėtą laiką į jų vartus krito trečiasis įvartis, kuris neleido jiems iškovoti nė vieno taško.