Vokietijoje „Leipzig“ sutraiškė pirmenybių autsaiderius © JumpStory nuotr.

Vokietijoje „Leipzig“ išvykoje be gailesčio rezultatu 6:1 sutriuškino paskutinėje vietoje esančius „Greuther Furth“ futbolininkus.

Šeimininkai rungtynes pradėjo pavaišindami savo oponentus „šaltu dušu“. 4 minutę atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Jamie Lewelingas.

Tačiau, šis įvartis tik pažadino miegojusį „Leipzigo“ žvėrį. Svečiai vien per pirmąjį kėlinį atsakė keturiais įvarčiais atgal. 17 minutę po puikaus Angelino perdavimo iš krašto, smūgiu galva vartininką nuginklavo Andre Silva.

32 minutę savo komandą į priekį išvedė Emilis Forsbergas. Švedas puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į dešinį vartų kampą ir rezultatas tapo 2:1. „Kraują užuodę“ svečiai praėjus vos trejoms minutėms pelnė ir dar vieną įvartį. Šį kartą pasileidus į greitą kontraataką atakos smaigalyje atsidūrė Konradas Laimeris, kuris iš artimo nuotolio nepaliko šansų oponentų vartininkui.

45 minutę krito ir ketvirtasis įvartis į „Greuther Furth“ vartus. Po dar vieno Angelino perdavimo iš krašto kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą pasiuntė Benjaminas Henrichsas.

Antrame kėlinyje, „Leipzig“ pratęsė oponentų kančias ir 59 minutę pelnė penktąjį įvartį. Emilis Forsbergas iš standartinės situacijos pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę ir ten buvęs Mohamedas Simakanas smūgiu galva pelnė savąjį įvartį.

69 minutę rezultatas jau tapo nepadorus. Po dar vieno Emilio Forsbergo rezultatyvaus perdavimo Christoferis Nkuku šaltakraujiškai nukreipė kamuolį į dešinįjį apatinį vartų kampą rezultatą paversdamas 6:1.

Po šių rungtynių „Leipzig“ kyla į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją, taškais susilygindamas su atitinkamai penktoje ir šeštoje vietoje esančiais „Freiburg“ ir „Hoffenheim“ klubais.