Vokietijoje lyderiu vėl tapo "Hamburg" © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate paskutiniosiose VII turo rungtynėse, lygos lyderio "%c00024" ir Gelzenkircheno "%c00015" dvikova baigėsi lygiosiomis 1-1.

Jau pačioje mačo pradžioje namie žaidę "Hamburg" galėjo pelnyti įvartį, tačiau Ivico Oličiaus smūgį fantastiškai atmušė "Schalke" vartininkas Manuelis Neueris.

Kiek vėliau pavojingu smūgiu atsakė svečių saugas Hamilas Altintopas, tačiau Frankas Rostas buvo savo vietoje. Vos už kelių minučių pavojingą ataką surengė Jeffersonas Farfanas ir Kevinas Kuranyi, visgi svečiams pasižymėti nepavyko.

29 minutę "Hamburg" pelnė įvartį - Davidas Jarolimas perdavė kamolį Piotrui Trochowski, kuris puikiu smūgiu nuginklavo M.Neuerį.

Antrasis kėlinys prasidėjo "Schalke" atakomis ir to pasakoje, krito išlyginamasis įvartis - Jeffersonas Farfanas perdavė kamuolį į baudos aikštelę ir joje buvęs Benediktas Hoewesas pelnė įvartį.

Kiek vėliau po I.Oličiaus perdavimo šansą turėjo Mladenas Petričius, tačiau jo smūgis praskriejo šalia vartų. 88 minutę tas pats P.Trochowskis galėjo pelnyti ir pergalingą įvartį, bet savo vartus išgelbėjo M.Neueris.