Vokietijoje - neįtikėtinas R.Lewandowskio pasirodymas ir "Bayern" pergalė (VIDEO)

Antradienį vakare Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos pirmos keturios 6-ojo turo rungtynės.

Bene įdomiausia dvikova įvyko "Allianz" stadione, kur Miuncheno "Bayern" susigrūmė su "Wolfsburg". Puikiai rungtynes pradėję "vilkai" antrajame kėlinyje pajuto futbolininko iš Lenkijos jėgą ir pralaimėjo rezultatu 5-1.

Pirmajame kėlinyje "vilkai" aktyviai priešinosi varžovams ir 26-ąją minutę Danielis Caligiuri savo "patranka" nuginkalvo Manuelį Neuerį, kuris sykį dėl savo klaidos vos nepraleido įvarčio iš pusės aikštės.

Pirmojo kėlinio vaizdas nepatiko Josepui Guardiolai, kuris nuo antrojo kėlinio nusprendė į aikštę įleisti Robertą Lewandowskį. Lenkas savo vardą pateisino - per 9 minutes puolėjas sugebėjo pelnyti net penkis įvarčius.

Rezultatą R.Lewandowski išlygino 51-ąją minutę, vos po minutės pelnė ir dar vieną įvartį, o nuo 55-os minutės pradėjo varžovų triuškinimą, kuris baigėsi dar 60-ąją minutę.

R.Lewandowskis tapo greičiausiu futbolininku "Bundesliga" istorijoje pelniusiu "hat-tricką" (per 4 min.), "pokerį" (per 6 min.) bei penkis įvarčius (9 min.).

Kitose rungtynėse vieno įvarčio skirtumu pergales iškovojo "Darmstadt", "Hertha" ir "Hamburger".

"Bayern" 5 - 1 "Wolfsburg"

26' [0 - 1] D.Caligiuri

51' [1 - 1] R.Lewandowski

52' [2 - 1] R.Lewandowski

55' [3 - 1] R.Lewandowski

57' [4 - 1] R.Lewandowski

60' [5 - 1] R.Lewandowski

"Darmstadt" 2 - 1 "Werder"

19' [0 - 1] A.Johannsson

30' [1 - 1] S.Wagner (11m. baudinys)

84' [2 - 1] S.Wagner

88' F.Bartels ("Werder") pašalintas iš aikštės

"Hertha" 2 - 0 "Koln"

43' [1 - 0] V.Ibisevič

90' [2 - 0] V.Ibisevič

"Ingolstadt" 0 - 1 "Hamburger"

87' [0 - 1] M.Gregoritsch