Vokietijoje - nesunki "Bayern" pergalė prieš Lėverkuzeno ekipą (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 3-ojo turo rungtynės.

Miuncheno "Bayern" savo arenoje susigrūmė su Lėverkuzeno "Bayer". Josepas Gurdiola mačą pradėjo be tikrų centro gynėjų ir eksperimentas pasiteisino - iškovota pergalė rezultatu 3-0.

26-ąją minutę bavarus į priekį išvedė Thomasas Mulleris, o 60-ąją minutę tas pats vokietis nuo 11 metrų žymos padidino pranašumą. Galutinį tašką padėjo Arjenas Robbenas, 70-ąją minutę įvartis pelnęs iš 11 metrų žymos.

Tai - trečia iš eilės "Bayern" pergalė šiame Vokietijos pirmenybių sezone. Tuo tarpu "Bayer" ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė po dviejų pergalių.

Kitose rungtynėse taip pat pergales iškovojo "Ingolstadt", "Koln", "Mainz" ir Frankfurto "Eintracht", o "Darmstadt" - "Hoffenheim" susitikimas baigėsi be įvarčių.

"Bayern" 3 - 0 "Bayer"

26' [1 - 0] T.Muller

60' [2 - 0] T.Muller (11m. baudinys)

70' [3 - 0] A.Robben (11m. baudinys)

"Augsburg" 0 - 1 "Ingolstadt"

"Darmstadt" 0 - 0 "Hoffenheim"

"Koln" 2 - 1 "Hamburger"

"Mainz" 3 - 0 "Hannover"

"Stuttgart" 1 - 4 "Eintracht"