Vokietijoje - rezultatyvios "Eintracht" ir "Werder" klubų lygiosios (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos pirmosios 28-ojo turo rungtynės.

Frankfurto "Eintracht" namuose susigrūmė su Brėmeno "Werder". Šeimininkai antrajame kėlinyje panaikino dviejų įvarčių deficitą ir išplėšė lygiąsias rezultatu 2-2.

Pirmajame kėlinyje "Werder" įgijo dviejų įvarčių pranašumą, kai pasižymėjo Zlatko Junuzovičius ir Finas Bartelsas. Vis dėlto "Eintracht" baltos vėliavos nekėlė ir antrajame kėlinyje pasiekė du įvarčius.

48-ąją minutę atsilikimą sušvelnino Mijatas Gacinovičius, o tašką išplėšęs įvartis nuo 11 metrų žymos krito 73-ąją susitikimo minutę.

Pergalės iškovoti penktas rungtynes iš eilės nesugebantis "Eintracht" su 38 taškais užima septintąją vietą, o dviem taškais mažiau turintis "Werder" lieka dešimtoje pozicijoje.

"Eintracht" 2 - 2 "Werder"
37' [0 - 1] Z. Junuzovič
43' [0 - 2] F. Bartels
48' [1 - 2] M. Gacinovič
73' [2 - 2] M. Fabian (11 m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10272924" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>