Vokietijoje - "Schalke" vejasi lyderius © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate sekmadienį vyko paskutinės dvejos XV turo rungtynės.

Pergalę namuose iškovojo Gelzenkircheno "Schalke" klubas, rezultatu 2-0 įveikęs ir toliau buksuojančios Berlyno "Hertha" ekipos pasipriešinimą.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 59-ąją minutę, kai įvartį pelnė Kevinas Kuranyi. Pačioje mačo pabaigoje, 90-ąją minutę, dėka Rafinha realizuoto 11 metrų baudinio, rezultatas jau tapo 2-0 "Schalke" naudai.

Svečiai rungtynes baigė nepilnos sudėties, mat raudoną kortelę 87-ąją minutę prieš save išvydo svečių žaidėjas Jankeris. Po šios pergalės "Schalke" susilygino taškais su antrojo vietoje esančiu "Werder" klubu. O iki pirmąją vietą užimančio Leverkuzeno "Bayer" juos teskiria trys taškais.

Antrajame dienos mače pergalės nepavyko iškovoti Brėmeno "Werder" ekipai, kuri išvykoje nulinėmis lygiosiomis sužaidė su "Koln".

Gelzenkircheno "Schalke" 2 - 0 Berlyno "Hertha"
59' [1 - 0] Kevin Kurnayi
90' [2 - 0] Rafinha (iš 11 metrų baudinio)

87' iš aikštės pašalintas Janker ("Hertha")

"Koln" 0 - 0 Brėmeno "Werder"