Vokietijoje - "Stuttgart" ir "Hannover" klubų pergalės

Sekmadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse baigėsi 11-asis turas, kuriame sužaistos paskutinės dvejos rungtynės.

Pirmajame susitikime ginklus tarpusavyje surėmė "Stuttgart" ir "Darmstadt" futbolininkai. Štutgarto miesto ekipa rezultatu 2-0 įrodė pranašumą prieš svečius.

Pirmasis įvartis buvo pelnytas 68-ąją minutę, kai į savus vartus įsispyrė Gyorgy Garicsas. Galutinis taškas buvo padėtas mačo pabaigoje, pasižymėjius Timui Werneriui.

Paskutinėse vakaro rungtynėse susigrūmė "Hamburger" ir "Hannover" vienuolikės. Pastarieji nepalūžo po pirmojo praleisto įvarčio ir iškovojo pergalę rezultatu 1-2.

"Hamburger" susitikimo pradžioje įgijo vieną įvarčio pranašumą, tačiau antrajame kėlinyje svečiai iš Hanoverio pelnė du įvarčius ir išplėšė pergalę. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Hiroshi Kiyotake bei Salifas Sane.

"Stuttgart" 2 - 0 "Darmstadt"

68' [1 - 0] G. Garics

90' [2 - 0] T. Werner

"Hamburger" 1 - 2 "Hannover"

6' [1 - 0] M. Gregoritsch

59' [1 - 1] H.Kiyotake

67' [1 - 2] S. Sane