Vokietijoje - sunki "Bayern" pergalė

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 2-ojo turo rungtynės.

"Hoffenheim" savo stadione susigrūmė su Miucheno "Bayern" vienuolike. Josepo Guardiolos auklėtiniai tik rungtynių pabaigoje pasiekė pergalę.

Šeimininkai į priekį įsiveržė dar pirmą mačą minutę, tačiau 41-ąją minutę rezultatą išlygino Thomasas Mulleris. 74-ąją minutę šeimininkai vėl turėjo progą įsiveržti į priekį, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio.

Lemiamamą įvartį 90-ąją minutę įmušė Robertas Lewandowskis, kuris padėjo bavarams iškovoti antrąją pergalę iš eilės.

Kitose rungtynėse "Wolfsburg" prarado taškus, o Lėverkuzeno "Bayer" šventė pergalę.

"Hoffenheim" 1 - 2 "Bayern"

1' [1 - 0] K.Volland

41' [1 - 1] T.Muller

90' [1 - 2] R.Lewandowski

73' J.Boateng ("Bayern") pašalintas iš aikštės

74' E.Polanski ("Hoffenheim") nerealizavo 11m. baudinio

• cr

Reala palaikau jau kokius metus. Tai biski galvok is naujo.

• 0
  • whaha barcos fanas

narsuku fanas pasivadines cr bando uztart duxa vaida ;DDDD taip akivaizdu kad net graudu 😀 Bybalonos fane isgrauzk su savo vaoduxu :!!!

• +1
  • cr

nesuprantu ko jus prie to Vaido kimbat, normaliai zmogus viska parase, nuomone issake. Tai prie ko cia stumt.

• -1
  • Ei *** pasakykiy kur musu VAIKAS fiureris dingo? Jis gi super duper ***astas sirgalius dydysis bayerno?!? Ei vaidux ir vel vaistu negavai kad skleidi erezijas cia?!? Aaaa viskas aiksu ! Juk tu cia adminas dieve dieve iki ko nusirito lietuvos portalai ...

• -2
  • fc bayern laimukas

benatia aisku didelis nuostolis taciau manau pepas sustrateguos ginyba tuo net neabejoju