Vokietijoje - trečios iš eilės "Borussia" lygiosios ir "Wolfsburg" atsigavimo ženklai (VIDEO)

Antradienį vakare Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos ketverios 16-ojo turo rungtynės.

Dortmundo "Borussia" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Augsburg" futbolininkais. Thomo Tuchelio auklėtiniai turi daryti išvadas - trečią kartą iš eilės sužaista lygiosiomis.

33-ąją minutę svečiai įsiveržė į priekį, tačiau 47-ąją minutę talentingasis Ousmane Dembele išlygino rezultatą. Per likusį laiką "geltonai juodi" siekė antrojo įvarčio, tačiau susitikimas baigėsi taikiai.

Po dar vienų lygiųjų "Borussia" po šio turo greičiausiai nuo lyderių atsiliks jau net 12 taškų skirtumu.

Kitose rungtynėse Frankfurto "Eintracht" rezultatu 3-0 sutriuškino "Mainz" ir pakilo į trečiąją poziciją.

"Wolfsburg" klubas pradeda demonstruoti atsigavimo ženklus - pasiekta antroji pergalė iš eilės. "Vilkai" rezultatu 2-1 išvykoje pranoko Mionchengladbacho "Borussia"

Dar kita dvikova baigėsi "Hamburger" pergale prieš Gelzenkircheno "Schalke".

"Borussia" 1 - 1 "Augsburg"
33' [0 - 1] Dong-Won Ji
47' [1 - 1] O. Dembele

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9977654" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Eintracht" 3 - 0 "Mainz"
18' [1 - 0] B. Hrgota
75' [2 - 0] A. Barkok
85' [3 - 0] B. Hrgota
55' J. Cordoba ("Mainz") pašalintas iš aikštės

"Gladbach Borussia" 1 - 2 "Wolfsburg"
3' [0 - 1] D. Caligiuri
52' [1 - 1] T. Hazard
57'[ 1 - 2] M. Gomez

"Hamburger" 2 - 1 "Schalke"
60' [1 - 0] N. Muller
82' [2 - 0] B. Wood
90' [2 - 1] D. Avdijaj
76' J. Djourou ("Hamburger") nerealizavo 11 m. baudinio