Vokietijoje - triuškinanti "Hoffenheim" pergalė prieš "Hertha" © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistos dvejos Vokietijos čempionato VII turo rungtynės.

Įspūdingą pergalę iškovojo į trečią vietą pakilusi "Hoffenheim" ekipa, net 5-1 sutriuškinusi paskutinėje vietoje besirikiuojančią Berlyno "Hertha".

Dvikovą šeimininkai pradėjo itin sėkmingai - sužaidus vos keliasdešimt sekundžių Vedadas Ibisevičius nestabdydamas kamuolio pasiuntė jį į tinklą, o dar po kelių akimirkų tas pats bosnis pasižymėjo galva.

Tai nebuvo pabaiga - 21 minutę Ibisevičius į savo sąskaitą įsirašė antrą greičiausią 'hattrick'ą' Vokietijos čempionato istorijoje, pelnydamas įvartį po Andreaso Becko perdavimo.

Brazilas Raffaelis baudos smūgiu prieš pat didžiąją pertrauką grąžino sostinės komandai viltį ką nors išpešti iš šių rungtynių, bet 58 minutę Chinedu Obasi atstatė trijų įvarčių pranašumą, o 63 minutę 11 metrų baudinį realizavęs Carlosas Eduardo galutinai nokautavo varžovus.

"Freiburg" 3 - 0 Menchengladbacho "Borussia"
54' [1 - 0] Mahammadou Idrissou
72' [2 - 0] Yacine Abdessadki
80' [3 - 0] Julian Schuster

"Hoffenheim" 5 - 1 Berlyno "Hertha"
1' [1 - 0] Vedad Ibisevic
4' [2 - 0] Vedad Ibisevic
21' [3 - 0] Vedad Ibisevic
45' [3 - 1] Raffael
58' [4 - 1] Chinedu Obasi Ogbuke Edu
63' [5 - 1] Marques Carlos Eduardo (iš 11 metrų baudinio)