Vokietijoje - "Wolfsburg" klubo pergalė © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate penktadienį buvo žaidžiamos vienerios 24-tojo turo rungtynės, kuriuose pergalę šventė "Wolfsburg" klubas.

"%c00011" 4 - 3 Gelzenkircheno "%c00015"
9' [0 - 1] Heikko Westermann
25' [1 - 1] Grafite (iš 11 metrų baudinio)
44' [2 - 1] Edin Dzeko
74' [3 - 1] Grafite
76' [3 - 2] Jermaine Jones
85' [4 - 2] Grafite
90' [4 - 3] Kevin Kuranyi

Vis dėlto pirmieji į priekį įsiveržė svečiai, kai 9 minutę pasižymėjo "Schalke" saugas Heikko Westermannas. Praėjus kuriam laikui, "Wolfsburg" rezultatą išlygino, kai savo paties uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Grafite.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą "Wolfsburg" po puolėjo Edino Dzeko įvarčio jau buvo ir priekyje. 74 mačo minutę "Wolfburg" dar labiau padidino savo persvarą, kai tiksliu smūgiu vėlgi pasižymėjo puolėjas Grafite.

Visgi vos po dviejų minučių svečiai rezutatą sušvelnino, kai pasižymėjo saugas Jermaine Jones'as. 85 minutę Grafite pelnė ir 'hatt-tricką', o rezultatas tapo jau 4-2.

Prieš pat rungtynių pabaigą "Schalke" dar pelnė vieną įvartį, tačiau jis galutinio rezultato nepakeitė.