Vokietijos čempionate - dar vienas "Bayern" kluptelėjimas © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate šeštadienį vyko šešerios antrojo turo rungtynės, tuo tarpu dar vienas turo mačas prasidės kiek vėliau Lietuvos laiku.

Čempionų vardus vėl siekiantys susigrąžinti Miuncheno "Bayern" futbolininkai šįsyk ir vėl nelaimėjo - mačas su "Werder" baigėsi taikiai 1-1.

Svečiai taip pat pirmieji buvo išsiveržę į priekį, kai pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo saugas Mesutas Ozilas. Rezultatą "Bayern" išlygino tik 72 minutę po Mario Gomezo įvarčio.

Pirmąją pergalę naujajame sezone iškovojo "Hamburg" ekipa, kuri namuose 4-1 įveikė Dortmundo "Borussia". Jau per pirmąsias 15 minučių buvo pelnyti keturi įvarčiai.

Pirmieji pasižymėjo šeimininkai, tiksliau, jiems įvartį atnešė į savus vartus kamuolį įsimušęs "Borussia" gynėjas Patrickas Owomoyela. Tačiau jau po minutės svečių puolėjas Valdezas rezultatą išlygino.

Tačiau po kelių minučių "Hamburg" pasižymėjo dar du kartus - įvarčių autoriais tapo Ze Roberto bei Juanas Pablo Guerreras. Na, o antrame kėlinyje ketvirtąjį komandos įvartį pelnė naujasis puolėjas Marcusas Bergas.

Miuncheno "Bayern" 1 - 1 Bremeno "Werder"
39' [0 - 1] Mesut Ozil
72' [1 - 1] Mario Gomez

Leverkuzeno "Bayer" 1 - 0 "Hoffenheim"
67' [1 - 0] Stefan Kiessling

"Stuttgart" 4 - 2 "Freiburg"
53' [1 - 0] Pavel Pogrebnyak
65' [2 - 0] Elson
70' [2 - 1] Mohammadou Idrissou
76' [3 - 1] Elson
85' [3 - 2] Mohammadou Idrissou
89' [4 - 2] Julian Schieber

Frankfurto "Eintracht" 1 - 1 "Niurnberg"
17' [1 - 0] Caio
65' [1 - 1] Albert Bunjaku

"Hamburg" 4 - 1 Dortmundo "Borussia"
4' [1 - 0] Patrick Owomoyela (į savus vartus)
5' [1 - 1] Nelson Valdez
10' [2 - 1] Ze Roberto
12' [3 - 1] Juan Pablo Guerrero
72' [4 - 1] Marcus Berg

"Hannover" 1 - 1 "Mainz"
53' [0 - 1] Bance
56' [1 - 1[ Jiri Stajner (iš 11 metrų baudinio)

"Koln" 1 - 3 "Wolfsburg"
49' [1 - 0] Ehret
73' [1 - 1] Edin Dzeko
74' [1 - 2] Wome (į savus vartus)
87' [1 - 3] Obafemi Martins