Vokietijos grandų akistatoje - minimali "Bayern" pergalė (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos septynerios 27-ojo turo rungtynės.

Laukiamiausia turo dvikova įvyko "Signal Iduna Park" stadione, kur jėgas tarpusavyje surėme du šalies grandai - Dortmundo "Borussia" ir Miuncheno "Bayern". Josepo Guardiola auklėtiniai minimaliu skirtumu pranoko savo žiūrovų akivaizdoje žaidusius "geltonai juodus".

Pirmajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas, tačiau rimtų progų prie abiejų vartų nebuvo sukurta. Vis dėlto, 36-ąją minutę Robertas Lewandowskis pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir galva pelnė įvartį, nulėmusį šio mačo baigtį.

"Bayern" iškovojęs pergalę įsirašė dar tris taškus ir nuo antroje vietoje esančio "Wolfsburg" išsaugojo 10 taškų pranašumą. Tuo tarpu "Borussia" išlieka 10-oje vietoje.

Pergales šiame ture taip pat iškovojo Lėverkuzeno "Bayer", "Freiburg", "Gladbach" ir "Wolfsburg", o likę du susitikimai baigėsi lygiosiomis.

"Borussia" 0 - 1 "Bayern"

36' [0 - 1] R.Lewandowski

"Bayer" 4 - 0 "Hamburger"

7' [1 - 0] G.Castro

44' [2 - 0] S.Kiessling

56' [3 - 0] S.Kiessling

63' [4 - 0] G.Castro

"Eintracht" 2 - 2 "Hannover"

27' [1 - 0] A.Madlung

54' [2 - 0] S.Aigner

68' [2 - 1] Marcelo

82' [2 - 2] D.Ya Konan

"Freiburg" 1 - 0 "Koln"

37' [1 - 0] M.Frantz

"Hoffenheim" 1 - 4 "Gladbach"

17' [1 - 0] S.Schipplock

26' [1 - 1] M.Kruse (11m. baudinys)

31' [1 - 2] P.Herrmann

36' [1 - 3] Raffael

51' [1 - 4] P.Herrmann

"Werder" 0 - 0 "Mainz"

"Wolfsburg" 3 - 1 "Stuttgart"

41' [1 - 0] R.Rodriguez (11m. baudinys)

44' [1 - 1] M.Harnik

65' [2 - 1] R.Rodriguez

76' [3 - 1] A.Schurrle