Vokietijos grandų akistatoje - užtikrinta "Bayern" pergalė (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos šešerios 28-ojo turo rungtynės.

Daugiausiai dėmesio sulaukusios rungtynės įvyko "Allianz" tvirtovėje, kur Miuncheno "Bayern" susikovė su Dortmundo "Borussia". Carlo Ancelotti auklėtiniai be didesnio vargo rezultatu 4-1 nugalėjo "geltonai juodus".

Jau 4-ąją minutę Franckas Ribery tiksliu smūgiu išvedė bavarus į priekį. Ilgai laukti dar vieno "Bayern" įvarčio neprireikė - 10-ąją minutę puikų baudos smūgį realizavo Robertas Lewandowskis.

Vis dėlto 20-ąją minutę intriga grįžo - Raphaelis Guerreiro nuostabiu smūgiu sušvelnino BVB atsilikimą.

Antrajame kėlinyje bavarai daugiau leisti varžovams pelnyti įvarčių nebuvo nusiteikę, o patys į svečių vartus pasiuntė dar du įvarčius. 49-ąją minutę Arjenas Robbenas savo firminiu judesiu ir smūgiu sugrąžino dviejų įvarčių pranašumą.

Paskutinis įvartis 68-ąją minutę krito nuo 11 metrų žymos, o įvarčio autoriumi tapo R. Lewandowskis. Vis dėlto sėkmingai užbaigti rungtynių lenkui nepavyko - puolėjas dėl peties skausmų 72-ąją minutę buvo pakeistas.

Eilinę pergalę iškovojęs "Bayern" nuo antroje pozicijoje esančios "Leipzig" ekipos išlaiko tą patį 10 taškų pranašumą.

Likusios dvikovos baigėsi "Borussia Gladbach", "Hamburger", "Leipzig", "Freiburg" ir Gelzenkircheno "Schalke" klubų lygiosiomis.

"Bayern" 4 - 1 "Borussia"
4' [1 - 0] F. Ribery
10' [2 - 0] R. Lewandowski
20' [2 - 1] R. Guerreiro
49' [3 - 1] A. Robben
68' [4 - 1] R. Lewandowski (11 m. baudinys)

"Koln" 2 - 3 "Gladbach"

"Hamburger" 2 - 1 "Hoffenheim"

"Leipzig" 1 - 0 "Bayer"

"Freiburg" 1 - 0 "Mainz"

"Schalke" 4 - 1 "Wolfsburg"