Vokietijos grandų susirėmime - triuškinanti "Bayern" pergalė (FOTO, VIDEO)

Sekmadienį vakare Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos paskutinės trejos 8-ojo turo rungtynės.

18 valandą 30 minučių "Allianz" stadione įvyko laukiamiausia turo dvikova - Miuncheno "Bayern" ir Dortmundo "Borussia" futbolininkų susitikimas. Bavarai vargo neturėjo ir rezultatu 5-1 nepaliko jokių vilčių "geltonai juodiems".

26-ąją minutę Thomas Mulleris išvedė šeimininkus į priekį, o po devynių minučių tas pats vokietis nuo 11 metrų žymos padidino pranašumą. Vis dėlto 36-ąją minutę Pierrui-Emerickui Aubameyangui pavyko sugrąžinti intrigą, tačiau ji truko tik iki antrojo kėlinio pradžios.

Jau 46-ąją minutę Robertas Lewandowskis pelnė trečiąjį komandos įvartį, o 58-ąją minutę galutinai pribaigė svečius iš Dortmundo. Galutinis taškas buvo padėtas 66-ąją mačo minutę, kai po tikslaus Thiago perdavimo į savo buvusios komandos vartus kamuolį pasiuntė Mario Gotze.

Tai - aštuntoji "Bayern" pergalė iš tiek pat galimų. "Borussia" su 17 taškų kol kas lieka antroje vietoje, tačiau nuo bavarų juos skiria 7 taškai.

Kitose rungtynėse Lėverkuzeno "Bayer" sužaidė lygiosiomis su "Augsburg", o Gelzenkircheno "Schalke" namuose patyrė kiek netikėtą pralaimėjimą rezultatu 0-3 prieš "Koln".

"Bayern" 5 - 1 "Borussia"

26' [1 - 0] T.Muller

35' [2 - 0] T.Muller (11m. baudinys)

36' [2 - 1] P-E.Aubameyang

46' [3 - 1] R.Lewandowski

58' [4 - 1] R.Lewandowski

66' [5 - 1] M.Gotze

"Bayer Leverkusen" 1 - 1 "Augsburg"

12' [0 - 1] B.Leno (į savus vartus)

39' [1 - 1] K.Bellarabi

71' H.Calhanoglu ("Bayer") nerealizavo 11m. baudinio

"Schalke" 0 - 3 "Koln"

45' [0 - 1] A.Modeste

79' [0 - 2] Y.Gerhardt

84' [0 - 3] S.Zoller