Vokietijos pirmenybės: "Borussia" prarado taškus, "Bayern" šventė pergalę (4 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių XIX turo rungtynėse Dortmundo "Borussia" futbolininkai ketvirtą kartą šiame sezone prarado taškus.

Čempionate pirmaujantys charizmatiškojo Jurgeno Kloppo auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje išsiskyrė taikiai 1-1 su "Stuttgart" vienuolike.

Šeimininkai pirmavo po Mario Gotze įvarčio pirmojo kėlinio pabaigoje, tačiau susitikimo pabaigoje galingu šūviu pusiausvyrą atstatė Pavelas Pogrebnyakas.

Kitame mače Miuncheno "Bayern" ekipa "Allianz" stadione 5-1 sutriuškino "Kaiserslautern" komandą. Nugalėtojų gretose "hattrick'ą" pelnė puikią sportinę formą demonstruojantis puolėjas Mario Gomezas.

"Hannover" - Gelzenkircheno "Schalke" dvikova baigėsi minimalia svečių pergale 1-0. Vienintelis Raulis sugebėjo tiksliai pasiųsti kamuolį į vartų tinklą.

Miuncheno "Bayern" 5 - 1 "Kaiserslautern"
45' [1 - 0] A. Robben
47' [2 - 0] M. Gomez
62' [2 - 1] J. Moravek
80' [3 - 1] M. Gomez
84' [4 - 1] M. Gomez
90' [5 - 1] T. Muller

Dortmundo "Borussia" 1 - 1 "Stuttgart"
43' [1 - 0] M. Gotze
85' [1 - 1] P. Pogrebnyak

"Freiburg" 1 - 1 "Nurnberg"
32' [1 - 0] J. Flum
56' [1 - 1] J. Schieber

"Hannover" 0 - 1 Gelzenkircheno "Schalke"
33' [0 - 1] Raul

"Mainz" 0 - 1 "Wolfsburg"
82' [0 - 1] S. Kjaer

"Koln" 3 - 0 Brėmeno "Werder"
6' [1 - 0] L. Podolski
33' [2 - 0] A. Matuschyk
84' [3 - 0] L. Podolski