Vokietijos pirmenybės prasidėjo R. Lewandowskio "hat-tricku" ir triuškinančia "Bayern" pergale (VIDEO)

Penktadienį vakare Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse startavo 2016-17 metų sezonas.

Atidarymo rungtynės įvyko "Allianz" stadione, kur titulą ginantys Miuncheno "Bayern" futbolininkai susigrūmė su Brėmeno "Werder". Svečiai jokių šansų neturėjo - bavarai rezultatu 6-0 nušlavė savo varžovus.

Tai buvo debiutinės "Bundesliga" rungtynės treneriui Carlo Ancelotti. 13-ąją minutę rezultatas jau buvo 2-0, kai po įvartį pelnė Xabi Alonso ir Robertas Lewandowskis.

Lenkijos rinktinės puolėjas šioje dvikovoje buvo nesustabdomas ir dublį pasiekė jau pačioje antrojo kėlinio pradžioje. Vėliau dar po įvartį pridėjo Philippas Lahmas ir Franckas Ribery, o galutinį tašką 76-ąją minutę nuo 11 metrų žymos padėjo tas pats R. Lewandowskis.

Rytoj Vokietijos čempionate bus sužaistos dar šešerios 1-ojo turo rungtynės.

"Bayern" 6 - 0 "Werder"
9' [1 - 0] X. Alonso
13' [2 - 0] R. Lewandowski
46' [3 - 0] R. Lewandowski
66' [4 - 0] P. Lahm
73' [5 - 0] F. Ribery
76' [6 - 0] R. Lewandowski (11 m. baudinys)