Vokietijos pirmenybėse - lengva "Bayern" pergalė ir "Borussia" lygiosios (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 25-ojo turo rungtynės.

Brėmeno "Werder" namų arenoje priėmė Miuncheno "Bayern" futbolininkus. Josepo Guardiolos vadovaujama ekipa rezultatu 0-4 sutriuškino šeimininkus.

Pirmasis bavarus į priekį išvedė Thomasas Mulleris, pasižymėjęs 24-ąją minutę. Antrąjį įvartį šiame susitikime pelnė gynėjas Davidas Alaba, o galutinį tašką 76-ąją ir 90-ąją minutėmis padėjo Robertas Lewandowskis.

Kitose rungtynėse pergales šventė "Mainz", Frankfurto "Eintracht" ir "Hoffenheim", o Berlyno "Hertha" - Gelzenkircheno "Schalke" susitikimas baigėsi taikiai.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Dortmundo "Borussia" sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Koln". Po lygiųjų Jurgeno Kloppo auklėtiniai išlieka 10-oje vietoje.

"Werder" 0 - 4 "Bayern"

24' [1 - 0] T.Muller

45' [2 - 0] D.Alaba

76' [3 - 0] R.Lewandowski

90' [4 - 0] R.Lewandowski

"Augsburg" 0 - 2 "Mainz"

32' [0 - 1] S.Okazaki

90' [0 - 2] K.Ja-Cheol

"Eintracht" 4 - 0 "Paderborn"

27' [1 - 0] A.Meier

42' [2 - 0] M.Stendera

55' [3 - 0] S.Aigner

82' [4 - 0] N.Valdez

"Hertha" 2 - 2 "Schalke"

21' [1 - 0] A.Ben Hatira

40' [1 - 1] L.Sane

82' [2 - 1] G.Haraguchi

90' [2 - 2] J.Matip

"Hoffenheim" 3 - 0 "Hamburger"

22' [1 - 0] E.Polanski (11m. baudinys)

81' [2 - 0] E.Polanski

88' [3 - 0] S.Rudy

19' J.Drobny ("Hamburger") pašalintas iš aikštės

"Borussia" 0 - 0 "Koln"