Vokietijos pirmenybių starte - užtikrinta "Borussia" pergalė (VIDEO)

Penktadienį startavęs naujasis Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių sezonas tęsiasi ir šiandien - sužaistos dar šešerios rungtynės.

Užtikrintai čempionatą pradėjo Dortmundo "Borussia", išvykoje susigrūmusi su "Wolfsburg" ekipa. "Geltonai juodi" rezultatu 3-0 įrodė pranašumą prieš "vilkus".

Pirmasis įvartis krito 22-ąją minutę, kai savo tikslą pasiekė Christianas Pulisicas. Netrukus į šeimininkų vartus krito ir antrasis įvartis - šį kartą pasižymėjo gynėjas Marcas Bartra.

Antrajame kėlinyje "Borussia" ir toliau rodė savo pranašumą, o galutinį tašką 60-ąją padėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Dar kiti susitikimai baigėsi "Hannover", "Hamburger", Berlyno "Hertha" ir "Hoffenheim" klubų pergalėmis.

Paskutinėse rungtynėse Gelzenkircheno "Schalke" namuose davė pamoką šalies vicečempionui "Leipzig". Nabilo Bentalebo ir Evgeno Konoplyankos įvarčiai atnešė pergalę rezultatu 2-0.

"Wolfsburg" 0 - 3 "Borussia"
22' [0 - 1] C. Pulisic
27' [0 - 2] M. Bartra
60' [0 - 3] P. Aubameyang

"Hoffenheim" 1 - 0 "Werder"
84' [1 - 0] A. Kramaric

"Mainz" 0 - 1 "Hannover"
73' [0 - 1] M. Harnik

"Hamburger" 1 - 0 "Augsburg"
8' [1 - 0] N. Muller

"Hertha" 2 - 0 "Stuttgart"
46' [1 - 0] M. Leckie
62' [2 - 0] M. Leckie

"Schalke" 2 - 0 "Leipzig"
43' [1 - 0] N. Bentaleb (11 m. baudinys)
73' [2 - 0] E. Konoplyanka