Vokietijos rinktinės vadovas po Z. Zidane‘o atsistatydinimo: gerai, kad pratęsėme kontraktą su J. Lowu

Futbolo pasaulį sudrebino žinia, kad Madrido „Real“ ekipos strategas Zinadine‘as Zidane‘as traukiasi iš komandos trenerio posto.

Prancūzas vos prieš penkias dienas atvedė „Real“ į trečią Čempionų lygos trofėjų iš eilės. Vos praskriejus tokioms žinioms, buvo pradėta spėlioti, kas galėtų pakeisti Z. Zidane‘ą „Real“ ekipoje.

Vienas iš įvardintų kandidatų buvo Vokietijos rinktinę į pasaulio čempionato viršūnę 2014-aisiais atvedęs Joachimas Lowas. Vis dėlto vokietis už „Real“ vairo stoti neturėtų, kadangi neseniai pratęsė sutartį su rinktine iki 2022-ųjų.

Vokietijos komandos vadovas Oliveris Bierhoffas pasidžiaugė, kad J. Lowas suraitė parašą ant naujos sutarties prieš dvi savaites.

„Tai buvo tikrai netikėta. Bet kai žiūrėjau Čempionų lygos finalą, aš pastebėjau, kad jis buvo labai atsipalaidavęs, atrodė, kad jis nori pasimėgauti kiekvienu momentu.

Kai pamačiau jo kūno kalbą pamaniau: „Apie ką jis galvoja? Ar jis palieka komandą?“ Tai yra itin stiprus smūgis komandai.

Nežinau alternatyvų, kurias jie turi, bet aš tiesiog džiaugiuosi, kad pratęsėme kontraktą su Jogi Lowu. Tai yra labai gerai. Nėra daug trenerių, kuri galėtų pretenduoti į  tokį didelį klubą.

Nepaisant viso to, „Real“ visada turės šansą laimėti Čempionų lygą. Jie turi puikią komandą ir galbūt šie pokyčiai ir tiesiog kitas žingsnis. Man labai smalsu, kas bus naujasis jų treneris“, - teigė O. Bierhoffas.