Vokietijos supertaurė – „Bayern“ rankose © Imago-Images nuotr.

Trečiadienį įvyko rungtynės dėl Vokietijos supertaurės, kurią iškovojo Miuncheno „Bayern“ ekipa, rezultatu 3:1 palaužusi Dortmundo „Borussia“.

Vokietijos čempionai jau po pirmojo kėlinio turėjo minimalų pranašumą, o kamuolį į vartų tinklą pirmoje mačo dalies pabaigoje siuntė Robertas Lewandowskis.

50-ąją minutę „Bayern“ pranašumą padvigubino Thomasas Mulleris.

BVB savo atsilikimą sumažino 64-ąją minutę, kai nuostabiu smūgiu pasižymėjo Marco Reusas.

Vis tik „Bayern“ pergalės iš rankų nebepaleido, o Miunheno ekipos pergalę 74-ąją minutę įtvirtino R. Lewandowskis.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
  • Lionka

Vieno klubo lyga taurė ir super taurė 😂 apgailėtinas lygis vokieciuose

• -3
  • Svecias371

Rezultatas 1:3 neparodo mačo sunkumo. Bayern toli gražu ne dominavo. Pirmasis kėlinys priklausė jiems ir tik po itin grubios bvb klaidos, kai krito 3ias įvartis galėjo komanda apsiraminti. Jei ne tas 16-metis bvb pacaniukas puolime, gal rezultatas būtų visai kitas. Plius Haalando įvarčiai iš nuošalės... Kas labiausiai neramina, tai Sane. Jis sustabdo viso Bayerno žaidimą, jokio intensyvumo ir visa komanda vietoje presingo atsitraukia. Kai tik pakeitė Coman, taip ir perėmė iniciatyvą BVB. Pergalė yra pergalė, pirmas trofėjus iškovotas gražioje kovoje pas priešininką namuose! 😃 Beje, smagu ir kad fanams leista sugrįžti, reikia tikėtis, kad greitu laiku stadionai bus pilni!