Vokietijos taurė: „Gladbach“ sensacingai sumindė „Bayern“ ekipą © „Reuters“ nuotr.

Trečiadienį Vokietijos taurės šešioliktfinalyje užfiksuota milžiniška sensacija.

Monchengladbacho „Borussia“ savų žiūrovų akivaizdoje net 5:0 sumindė Miuncheno „Bayern“ ir eliminavo pastarąją komandą iš kovos dėl trofėjaus.

„Gladbach“ į priekį išsiveržė jau 2-ąją minutę po Kouadio Kane'o tikslaus smūgio.

Pirmajame kėlinyje dar du įvarčius pridėjo Ramy Bensebaini ir šeimininkai į pertrauką išėjo pirmaudami net 3:0.

Monchengladbacho klubas antrojo kėlinio pradžioje galutinai palaidojo varžovų galimybes sugrįžti į rungtynes po dviejų Breelo Embolo įvarčių.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
  • Kad
    D.

Įdomus koroninis sezonas, Man Utd 0:5, dabar Bayern 0:5, Barca trenerį atleidžia, Šeriffas čempionų lygoj nukala Realą, žodžiu sezono pradžia intensyvi ir nestabili 😀

Bayern gavo 0-5 t tai cia tikrai netiketumas,o kad mu gavo 5-0 nuo Liverpool tai nieko stebetino,viskas desninga

• :D

Kai kogero stipriausia pasaulio komanda 0:5 gauna su pagrindine sudėtimi nuo Bundesligos vidutinioku, tai iškarto klausymas kyla, ar jie žaidė girti...

• 0
  • Girtų ieškotojui

Nagelsmanas serga, liko namie

• +8
  • AŠAudrius

Kas cia nutiko? Nesuprantu, kaip taip galejo isvis ivykt. Ta prasme pralaimet, na buna, bet cia 5 golai.

• 0
  • nutikontas, kad
    AŠAudrius

Į žaidėjų galvaas neįlysi, bet galima nupasakoti, kaip viskas vyko: šeimininkai presingavo, buvo dvugubai greitesni nei miuncheno žaidįjai, pasiekė greitą įvartį ir ant momentumo įmušė dar du. 21'min rezultatas buvo jau 3-0 ir ties 40' min galėjo būti jau 5-0, jeigu ne Neuer pastangos. Galiauaiai Bayern žaidėjai išsibalansavo.