Buvęs Vokietijos nacionalinės ekipos strategas Rudi Volleris šiandien atvyko į Romą, kur oficialiai buvo paskirtas naujuoju AS "%c00028" ekipos treneriu, klube pakeisdamas dėl šeimyninių priežasčių atsistatydinusį Cesare Prandelli.

"Roma" taip pat buvo siejama ir su dviem italų strategais - Serse Cosmi bei Luigi del Neri, tačiau ekipa pateikė pasiūlymą Volleriui. Treneriui buvo siūloma vieta ir Leverkuseno "%c00008" ekipoje, tačiau buves "Roma" žaidėjas nusprendė grįžti į amžinojo miesto komandą, kuriai jis kaip puolėjas devintajame dešimtmetyje atstovavo net penkis sezonus.

"Jau labai greitai aš dalyvausiu pirmojoje ekipos treniruotėje, - kalbėjo Volleris. - Dar liko keletas formalumų, tačiau aš tikiuosi, jog galėsiu duoti klubui tai, ko iš manęs tikisi."

"Roma" taip pat baigia derinti kontrakto formalumus su "%c00071" bei Egipto rinktinės žaidėju Mido (%p00897). 21-erių puolėjas Romos ekipą oficialiai turėtų papildyti iki šio vidurnakčio, kadangi būtent tada užsidaro žaidėjų vasaros turgus.

Kiek anksčiau "Roma" bandė įsigyti jaunąjį brazilą Luisą Fabiano (%p03155) bei Švedijos rinktinės ir Amsterdamo "%c00138" žvaigždę Zlataną Ibrahimovičių (%p02780), tačiau pirmajam perėjus į "%c00109", o antrajam į Turino "%c00038", "Roma" griebėsi atsarginio varianto.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos