Vos neprisižaidę „Bayern“ futbolininkai iškovojo Vokietijos Supertaurę © „Reuters“ nuotr.

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai šeštadienį iškovojo Vokietijos Supertaurę.

Vokietijos čempionai kovoje dėl pirmojo sezono trofėjaus rezultatu 5:3 palaužė „RB Leipzig“ ekipą.

„Bayern“ į priekį išsiveržė jau 14-ąją minutę po Jamalo Musialos tikslaus smūgio, o 31-ąją savo komandos pranašumą padvigubino Sadio Mane.

Pirmąjį kėlinį „Bayern“ užbaigė dar vienu įvarčiu, kai pasižymėjo Benjaminas Pavardas.

„RB Leipzig“ rankų nenuleido ir 60-ąją minutę savo komandos atsilikimą kiek sušvelnino Marcelis Halstenbergas.

Vis tik vos po šešių minučių Serge'as Gnabry sugrąžino „Bayern“ trijų įvarčių pranašumą ir atrodė, kad intrigos mače nebeliko.

Leipcigo ekipa taip toli gražu negalvojo ir 77-ąją minutę savo komandos viltis atgaivino Christopheris Nkunku, kuris realizavo 11 metrų baudinį.

89-ąją minutę intriga galutinai sugrįžo, kai po Dani Olmo įvarčio rezultatas tapo 3:4.

Vis tik per pridėtą laiką „Bayern“ pelnė dar vieną įvartį, kai pasižymėjo Leroy'us Sane, kuris ir įtvirtino Miuncheno ekipos pergalę.