V.Urbonas: "Reikėtų ieškoti daugiau pozityvo"

„Žalgiriui“ Lietuvos futbolo A lygoje nepavyko iškovoti aštuntosios pergalės iš eilės. Sostinės ekipa 27-ojo turo akistatoje rezultatu 0:1 (0:1) nusileido ketvirtoje turnyro lentelės vietoje žengiantiems „Trakams“.

Šis pralaimėjimas ir Marijampolės „Sūduvos“ pergalė padidino prarają tarp dviejų pirmaujančių klubų iki 6 taškų. Tiesa, „Žalgiris“ yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Vyr. trenerio Valdo Urbono komentaras: „Sveikinu „Trakus“ su pergale. Tokiose rungtynėse svarbu nepraleisti įvarčio. Pirmame kėlinyje sunkiai įėjome į žaidimą, „Trakai“ sugebėdavo perimti kamuolius, kartą pataikė į virpstą, išpildė standartinę situaciją.

Antrame kėlinyje pakankamai neblogai judėjome, sugebėjome perlaužti žaidimą. Tai buvo pirmos rungtynės, neskaitant dvikovų su „Sevilla“, kai neįmušėme įvarčių, nors situacijų buvo gerų.

Sudėtinga kalbėti apie teigiamą rezultatą. Pirmame kėlinyje turėjome pakankamai geras situacijas, kuriose, esant sėkmingoms aplinkybėms, galėjome pelnyti įvartį. Antras kėlinys ir žaidėjų požiūris į situaciją yra pozityvus.

Reikėtų daugiau ieškoti pozityvo ir žiūrėti į ateitį per pozityvią liniją“.