„Vytis“ baigė pasirodymą UEFA futsal čempionų lygoje © JumpStory nuotr.

Tarp šešiolikos stipriausių UEFA futsal čempionų lygos komandų patekęs Kauno „Vytis“ turnyro aštuntfinalyje išvykoje rezultatu 0:3 pralaimėjo Jugorsko „Gazprom-Ugra“ ekipai bei savo pasirodymą turnyre baigė. Du įvarčius rusai pelnė pirmajame kėlinyje, dar vieną pridėjo po pertraukos.

Nuo susitikimo pradžios iniciatyvą savo rankose turėję aikštės šeimininkai pirmąjį įvartį pelnė pirmajam kėliniui persivertus į antrąją pusę, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Andrejus Afanasjevas. Dar po keturių minučių, pasinaudojęs kauniečių klaida gynyboje, Aleksandras Pirogovas savo komandos persvarą padvigubino.

„Vyčio“ atstovai turėjo dvi geras galimybes pakeisti situaciją savo naudai, tačiau sudrebinus vartų konstrukciją kamuolys tinkle neatsidūrė. Savo ruožtu, Aleksandras Vinogradovas antrojo kėlinio penktą minutę pelnė trečią šeimininkų įvartį ir rungtynių likimas buvo nulemtas.

Šioje dvikovoje „Gazprom-Ugra“ futbolininkai atliko 33 smūgius, „Vytis“ į tai atsakė 13 bandymų. Dar didesnę persvarą Rusijos klubas turėjo skaičiuojant smūgių į vartų plotą statistiką (17:3).

Į aštuntfinalį „Vytis“ pateko nugalėjęs Stokholmo „Hammarby“ (Švedija) ir „Hohenstein-Ernstthal“ (Vokietija) futbolininkus. Rusai, kaip reitinguota komanda, turnyrą pradėjo nuo antrojo etapo, kuriame išvykoje 5:2 įveikė bosnių „Salines“ komandą.

Viena stipriausių Rusijos komandų dar užpernai Čempionų lygoje iškovojo trečiąją vietą. Klubo vadovai neslepia, kad šiemet pasistengs pagerinti šį rezultatą.