"Vytis" nesėkmingai startavo Čempionų lygos turnyre

Trečiadienį Alytuje startavo elitinė salės futbolo Čempionų lyga. A grupėje varžosi Lietuvos garbę ginanti Kauno "Vyčio" komanda, kuri pirmą kartą šalies istorijoje pateko į tokio stambumo salės futbolo turnyrą.

Pirmasis bandymas buvo nesėkmingas - pagrindą iš brazilų sudariusi "Vyčio" komanda rezultatu 2:5 nusileido Belgijos salės futbolo čempionams "Halle-Gooik".

"Vyčiui" nuo pat rungtynių pradžios buvo sunku, o varžovai po pirmojo kėlinio jau buvo įgiję trijų įvarčių pranašumą - 3:0.

Antrajame kėlinyje kauniečiai tam tikra prasme pasiekė lygiąsias, tačiau dviejų įvarčių buvo negana. Abu įvarčius "Vyčiui" įmušė brazilai - Rafa bei Barbosa.

Kitose šios grupės rungtynėse čempionų titulą ginanti ir geriausią salės futbolo žaidėją savo gretose turinti "Inter FS" rezultatu 5:1 sutriuškino "KMN Dobovec".

Ketvirtadienį Kauno klubas žais su "KMN Dobovec" ekipa, o šeštadienį - su "Inter FS".