„Vytis“ - per žingsnį nuo pagrindinio Futsal Čempionų lygos etapo

Kauno „Vyčio“ salės futbolininkai trečiadienį Jonavos arenoje iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų UEFA Futsalo Čempionų lygos preliminaraus atrankos etapo F grupėje. Kauniečiai 4:1 (3:0) be didesnio vargo nugalėjo San Marino čempionę „Murata“.

Po šios pergalės tapo aišku, kad penktadienį dėl vienintelio kelialapio į pagrindinį turnyro etapą susikaus atrankos favoritu laikomas Olandijos čempionas „Hovocubo“ ir „Vytis“.

Trečiadienio rungtynes „Vytis“ pradėjo kur kas aktyviau ir nuo pirmųjų minučių visiškai užgulė varžovų vartus. Nuo smūgių krušos ilgą laiką varžovus gelbėjo vartininkas, tačiau įpusėjus kėliniui individualų meistriškumą pademonstravęs Ericsonas išvedė „Vytį“ į priekį (1:0).

Netrukus solo reidą atlikęs Ericsonas rezultatą padvigubino, o kėlinio pabaigoje greitos atakos metu pasižymėjo ir Rafa (3:0). Pirmajame kėlinyje Lietuvos čempionai į vartų plotą smūgiavo net 20 kartų, dar 10 kartų kamuolys skriejo šalia vartų, kai tuo tarpu „Murata“ nesmūgiavo nei į vartus, nei šalia jų.

Antrojo kėlinio pradžioje savo trečiąjį įvartį įmušė Ericsonas, taip galutinai padėdamas tašką bet kokiai intrigai (4:0).

Per likusį laiką šeimininkai ne kartą pataikė į vartų konstrukciją, neišnaudojo kitų dėkingų progų. „Vyčio“ treneris į aikštelę išleido visus žaidėjus, pradėjo keisti ketvertus, suteikė progą pasireikšti ir tiems, kurie įprastai žaidybinio laiko gauna mažiau.

Pačioje rungtynių pabaigoje „Murata“ išnaudojo vienintelę turėtą progą, tačiau tai ir buvo viskas. „Vytis“ laimėjo rezultatu 4:1, o penktadienio akistatoje su „Hovocubo“ Lietuvos čempionus tenkintų ir lygiosios.