„Vytis“ žengė į pusfinalį, „TurboTransfers“ patiesė vicečempionus

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje šįvakar buvo sužaisti du atkrintamojo etapo ketvirtfinalio mačai, o po jų paaiškėjo pirmasis pusfinalio dalyvis.

Juo tapo Kauno „Vyčio“ ekipa, kuri išvykoje 7:2 nugalėjo Panevėžio „Sportidus“ ir šventė pergalę bendru rezultatu 11:3.

Pirmasis atsakomosios dvikovos kėlinys pasibaigė lygiosiomis. Po ankstyvo Alberto Voskunovičiaus įvarčio „Vytis“ pirmavo, bet prieš pat kėlinio pabaigą Gytis Žilinskas rezultatą išlygino.

Po pertraukos sekė du greiti Vladimiro Derendiajevo įvarčiai, kurie suteikė svečiams persvarą ir jos jie jau nepaleido.

„Vytis“ įmušė dar tris įvarčius be atsako ir nors Simonas Gailiūnas rezultatą sušvelnino, bet paskutinį tašką padėjo „Vyčio“ futbolininkas Povilas Kalimavičius, leidęs savo komandai triumfuoti penkių įvarčių skirtumu.

Tuo metu rimtą žingsnį link pusfinalio žengė Vilniaus FC „TurboTransfers“ ekipa, kuri pirmąjį mačą prieš Gargždų „Pramogas“ laimėjo rezultatu 7:2 ir tą padarė išvykoje.

Pirmojo kėlinio pradžia dar buvo atkakli ir dar 19 mačo minutę rezultatas buvo 2:2, bet iki pertraukos svečių puolėjas Mantas Makutunovičius spėjo įmušti dar vieną įvartį ir į pertrauką „TurboTransfers“ žengė pirmaudami 3:2.

Antrojo kėlinio pradžioje greitų įvarčių nebuvo, tačiau įvarčių banga atėjo įpusėjus kėliniui ir ją sukėlė Vilniaus klubas. Justo Gulbino dublis ir dar tikslūs Aivaro Meškinio bei Aurimo Tamaliūno įvarčiai leido pateikti nemažą sensaciją ir „TurboTransfers“ ekipai užtikrintai nugalėti Lietuvos futsalo vicečempionus jų tvirtovėje.

„Sportidus“ 2 : 7 „Vytis“ (bendras rezultatas: 3:11)

6’ [0 : 1] Albert Voskunovič
20’ [1 : 1] Gytis Žilinskas
21’ [1 : 2] Vladimir Derendiajev
22’ [1 : 3] Vladimir Derendiajev
29’ [1 : 4] Simonas Gailiūnas (į savus vartus)
33’ [1 : 5] Vladimir Derendiajev
37’ [1 : 6] Lukas Sendžikas
38’ [2 : 6] Simonas Gailiūnas
39’ [2 : 7] Povilas Kalimavičius

Gargždų „Pramogos“ 2 : 7 FC „TurboTransfers“

6’ [1 : 0] Pijus Srėbalius
6’ [1 : 1] Justas Gulbinas
10’ [2 : 1] Valdas Pocevičius
13’ [2 : 2] Aurimas Tamaliūnas
20’ [2 : 3] Mantas Makutunovičius
33’ [2 : 4] Aivaras Meškinis
34’ [2 : 5] Aurimas Tamaliūnas
37’ [2 : 6] Justas Gulbinas
37’ [2 : 7] Justas Gulbinas