Įtariama, jog praėjusį šeštadienį Mančesterio restorane „Panacea“ įvykusio incidento metu Wayne’as Rooney (%p02129) smogė “%c00056” gynėjui Michaelui Gray’ui į veidą.

Futbolininkas su sužadėtine Coleen McLoughlin ir dar keliais draugais sėdėjo restorane, kai prie jų priėjo M. Gray‘us ir pasakė kelias įžeidžiančias replikas. Tuomet, tariamai W.Rooney smogė „Blackburn“ gynėjui ir įstatė mėlynę po akim.

Pasak „Man Utd“ puolėjo atstovo spaudai: “Wayne‘as ir Coleen su trimis poromis mėgavosi pietumis, kai prie jų staliuko nekviestas priėjo Michaelas. Jis pasakė kelias įžeidžiančias replikas Collenos ir kitų Wayne‘o draugių atžvilgiu. Wayne‘as kelis kartus paprašė Michaelą nueiti.“

„Tai buvo trumpalaikis incidentas ir kaip teigia Wayne‘as - jis nejaučia jokio priešiškumo Michaelui",- pridūrė jis.

Kadangi žaidėjas kuriam laikui diskvalfikuotas klube ir tik ruošiasi grįžti į tarptautines varžybas „Man Utd“ klubą vėl nuvylia spaudoje pasirodę prieštaringi pranešimai.

Mančesterio policija teigia, jog apie incidentą pranešta nebuvo.

W.Rooney turėjo praleisti Anglijos rinktinės rungtynes su Andoros ir Makedonijos komandomis, kadangi liepos mėnesio pradžioje FIFA žaidėją nubaudė dviejų rungtynių diskvalifikacija už incidentą Pasaulio čempionato atkrintamosiose rungtynėse su Portugalijos rinktine. Tuomet 20 metų puolėjas užlipo ant savo varžovo Ricardo Carvalho.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos