W. Rooney neabejoja, kad H. Kane'as pagerins vieną iš jo rekordų

Šiuo metu "Derby County" klube rungtyniaujantis Wayne'as Rooney yra tikra "Manchester United" ir Anglijos rinktinės legenda bei rezultatyviausias visų laikų šių komandų žaidėjas.

Vis tik 34-erių futbolininkas atskleidė, kad jis neturėjo tokio įvarčių pojūčio, kokiu gali pasigirti kiti jo pozicijos žaidėjai. W. Rooney taip pat neabejoja, kad rezultatyviausio visų laikų Anglijos rinktinės žaidėjo vardą iš jo artimiausiu metu atims Harry Kane'as.

"Tai gali jus nustebinti, tačiau aš tikrai neturėjau tokio įvarčių pojūčio, kokį turi kiti puolėjai. Aš nebuvau panašus į Gary Linekerį ar Ruudą van Nistelrooy'ų.

Esu rezultatyviausias visų laikų "Manchester United" ir Anglijos rinktinės žaidėjas ir dėlto labai didžiuojuosi, tačiau reikia pripažinti, kad tikrai nebuvau geriausias puolėjas.

Kaip man pavyko pagerinti rekordus? Tiesiog tiek Anglijos rinktinėje, tiek "Manchester United" klube praleidau be galo daug laiko. Dabar net atrodo, kad turėjau pelnyti dar daugiau įvarčių.

Nemanau, kad Harry Kane'ui prireiks daug laiko atimti iš manęs rezultatyviausio Anglijos rinktinės žaidėjo vardą. Kai tai įvyks, aš labai didžiuosiuosi. Jei būčiau atsakingas už komandos komplektaciją, ją pradėčiau būtent nuo Kane'o", - savo mintimis portale "The Times" dalinosi W. Rooney.

"Manchester United" gretose W. Rooney per 559 rungtynes pelnė 253 įvarčius, Anglijos rinktinėje spėjo sužaisti 120 mačų, per kuriuos pasižymėjo 53 kartus.

Straipsnio įvertinimas: 10 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos