W. Rooney neigia gandus apie neištikimybę savo žmonai

MLS lygoje šiuo metu rungtyniaujantis Wayne'as Rooney pastarosiomis dienomis buvo itin dažnai minimas Anglijos žiniasklaidoje, tiesa, ne iš pačios geriausios pusės.

"The Sun" išplatino buvusio Anglijos rinktinės futbolininko nuotrauką, kurioje jis matomas šalia viešbučio su nepažįstama moterimi. Buvo teigiama, kad W. Rooney su moterimi įėjo į viešbutį ir, galimai, buvo neištikimas savo žmonai.

Šią situaciją savo "Twitter" paskyroje nusprendė pakomentuoti pats futbolininkas, kuris teigė, kad moteris buvo tiesiog fanė, paprašiusi autografo, ir su ja į viešbutį jis nėjo.

"The Sun" šią savaitę savo pirmajame puslapyje išspausdino istoriją apie mane, kurioje atrodo, kad aš parsivedžiau nepažįstamą moterį į komandos viešbutį", - rašė W. Rooney.

"Jie žino, kad tai nėra tiesa. Aš to nepadariau. "The Sun" naudojasi mano ir mano šeimos žinomumu, jog parduotų savo laikraščius.

Tą vakarą tarp manęs ir nepažįstamos moters tikrai niekas neįvyko. Aš jos nesivedžiau į komandos viešbutį. Moteris, kuri užfiksuota šalia manęs, buvo tiesiog fanė, paprašiusi autografo ir kartu nusifotografuoti", - nepasitenkinimo neslėpė W. Rooney.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="en" dir="ltr">The Sun - Enough is enough <a href="https://t.co/lCICTdwfwt">pic.twitter.com/lCICTdwfwt</a></p>&mdash; Wayne Rooney (@WayneRooney) <a href="https://twitter.com/WayneRooney/status/1166694483322384384?ref_src=twsrc%5Etfw">August 28, 2019</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 3 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos