Treneris jau įtraukė 18-metį žaidėją į klubo žaidėjų sąrašą rytdienos rungtynėms su "%c00148" vienuolike. Rooney buvo viena iš šių metų Europos čempionato žvaigždžių ir padėjo Anglijos rinktinei nukopti iki ketvirtfinalio, bet tada žaidėjui lūžo kojos kaulas.
Kalbėdamas apie rytdienos mačą treneris teigė: "Nemanau, kad Wayne'as turėtų nesusitvarkyti su spaudimu bei patirties stoka rytdienos mače. Jis jau yra tikras profesionalas. Jei aš juo abejočiau, tikrai nebūčiau pirkęs jo."
"Jis ką tik pilnai išsigydė patirtą traumą ir aš esu labai patenkintas, kad jis galės rytoj žaisti prieš turkų klubą. Savęs jis nelaiko žvaigžde, o pats yra eilinis vaikinas, kuris sunkiai dirba per treniruotes. Manau, tai jam padės sėkmingai startuoti Europos lygio turnyre."
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą