"Watford" iškovojo pirmąjį tašką © Eurofootball.lt
Antradienį buvo žaidžiamos dvejos antrojo Anglijos "Premier" lygos turo rungtynės. Pirmąją pergalę šiame sezone iškovojo "Tottenham", 2-0 įveikę "Sheffield United" futbolininkus, tuo tarpu lygos naujokai "Watford" iškovojo pirmąjį tašką, sužaidę lygiosiomis 1-1 su "West Ham".

Londone vykusiose rungtynėse savo įvarčių sąskaitą "Premier" lygoje atidarė "Tottenham" naujokas, 10 milijonų svarų sterlingų kainavęs bulgaras Dimitaras Berbatovas, jau septintą minutę iš arti pasižymėjęs po puikaus Aarono Lennono žaidimo.

Dar po devynių minučių jau po D.Berbatovo perdavimo galva antrą įvartį įmušė Jermaine`as Jenasas.

"Sheffield United" šios rungtynės buvo aiški pamoka, kad "Premier" lygoje teks pasitempti, kadangi bemaž visas rungtynes "Tottenham" atrodė galva aukštesni už savo varžovus.

Tik pasiaukojamo ir atkaklaus žaidimo dėka savo pirmąjį tašką iškovojo "Watford", sugebėję sužaisti lygiosiomis su Londono "West Ham". Jau pirmajame kėlinyje šeimininkai galėjo išsiveržti į priekį, tačiau Marlono Kingo smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

Antrajame rungtynių kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmė "West Ham", tačiau pirmieji įvartį įmušė šeimininkai - smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo M.Kingas. Tačiau "Watford" pirmavo neilgai - netrukus po Paulo Konchesky`io perdavimo iš krašto pasižymėjo Bobby Zamora.

Po rungtynių kalbėjęs "West Ham" strategas Alanas Pardew pripažino, kad jo varžovai buvo verti pergalės.

Šiandien bus žaidžiami dar šeši antrojo turo susitikimai.

Statistika

"%c00052" 2 - 0 "%c00316"
7` [1 - 0] Dimitar Berbatov
17` [2 - 0] Jermaine Jenas

"%c00314" 1 - 1 "%c00248"
63` [1 - 0] Marlon King
65` [1 - 1] Bobby Zamora