WBA dramatiškoje dvikovoje palaužė „Wolves“ ekipą © PA nuotr.

Šeštadienį startavo 19-asis Anglijos „Premier“ lygos turas.

Kiek netikėtą pralaimėjimą namuose patyrė „Wolves“ ekipa, kuri permainingoje kovoje 2:3 nusileido „West Bromwich Albion“ futbolininkams.

WBA į priekį išsiveržė jau 8-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Matheusas Pereira.

„Vilkai“ dar pirmajame kėlinyje ne tik išlygino rezultatą, bet ir išsiveržė į priekį. 38-ąją minutę rezultatą išlygino Fabio Silva, o 43-ąją „Wolves“ į priekį išvedė Willy Boly.

Antrojo kėlinio pradžia kur kas sėkmingiau susiklostė svečiams. 52-ąją minutę rezultatas vėl tapo lygus Semi Ajayi įvarčio, o 56-ąją dar 11 metrų baudinį realizavo M. Pereira.

Šeimininkai per likusį laiką darė viską, kad rezultatą išlygintų, tačiau finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo WBA pergalę.

Ši pergalė WBA leido dar labiau priartėti prie išlikimo zonos, tačiau komanda ir toliau rikiuojasi tik 19-oje vietoje.