WBA netikėtai atėmė taškus iš „Liverpool“ © PA nuotr.

Sekmadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje užfiksuotas itin netikėtas rezultatas.

Čempionų titulą ginantys „Liverpool“ futbolininkai namuose tik lygiosiomis 1:1 sužaidė su iškritimo zonoje esančia „West Bromwich Albion“ ekipa.

Mačo pradžia šeimininkams nieko blogo nežadėjo – jau 12-ąją minutę savo komandą į priekį išvedė Sadio Mane.

„Liverpool“ visų rungtynių metu kontroliavo situaciją aikštėje, tačiau padidinti savo pranašumo nesugebėjo.

Susitikimui artėjant prie pabaigos viena iš nedaugelio savo progų šiame mače pasinaudojo WBA. 82-ąją minutę „Liverpool“ baudos aikštelėje aukštai pašokęs Semi Ajayi smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Per likusį laiką šeimininkai dar bandė šturmuoti varžovų vartus, tačiau finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo netikėtas lygiąsias.