London o "%c00041" treneris Arsenas Wengeras tikisi, kad šiame sezone Ispanijos superklubui "%c00006" išnuomotas saugas Giovannis Van Bronckhorstas (%p00253) vasarą visiškai pereis į Katalonijos klubą.

Barselonos klube 29-erių olandas žaidžia nuo sezono pradžios ir užima kairiojo gynėjo poziciją. "Barcelona" treneris olandas Frankas Rijkaardas klube reguliariai žaisti leidžia nemažai savo tautiečių: Patrickui Kluivertui, Philipui Cocu, Van Bronckhorstui, Edgarui Davidsui bei Marcui Overmarsui.

"Arsenal" už olando pardavimą tikisi gauti apie 7,5 milijonų svarų sterlingų (apie 39 milijonus litų), kadangi panašią sumą jie prieš trejus metus sumokėjo Glazgo "Rangers".

Londono ekipos treneris klubo tinklalapiui teigė: "Jis greičiausiai liks Barselonoje. Niekas dar nesuderėta, tačiau toks yra ir "Barcelona" ir paties Giovanni noras. Be to, komandoje jo pozicijoje gerai žaidžia Ashley Cole ir Gael Clichy".

18-mečio prancūzo Clichy atėjimas į "Arsenal" sustiprino ekipos gynybą ir suteikė Wengerui daugiau laisvės rengiant taktines schemas.

Wengeras taip pat tikisi vasarą parduoti puolėjas Francisą Jeffersą (%p02135), kuris šiame sezone yra išnuomotas Londono "Everton" ekipai. Prancūzas taip pat būtų linkęs išklausyti visų pasiūlymų dėl saugo Jermaino Pennanto (%p02224), kuris šiame sezone atstovauja "Leeds".

Vasarą pasibaigs Martino Keowno, Kanu bei Silvaino Wiltordo kontraktai, ir jie greičiausiai paliks ekipą, tuo taprų olandui Dennisui Bergkampui greičiausiai bus pasiūlyta pratęsti kontraktą paskutiniems vieneriems metams.

Kiti daug žaisti negaunantys žaidėjai greičiausiai bus išnuomoti kitoms ekipoms. Wengeras labai norėtų suteikti žaidybinės patirties daug žadančiam saugui Davidui Bentley.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos