"West Brom" be dviejų pašalintų futbolininkų pralaimėjo "Blackpool" © Eurofootball.lt
Pirmąją pergalę per beveik 40 metų Anglijos "Premier" lygoje savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo "Blackpool" klubas, vieninteliame pirmadienio mače 2-1 palaužęs "West Brom".

Jau 11 minutę svečiai liko dešimtyje, kai už pražangą baudos aikštelėje iš aikštės buvo pašalintas Pablo Ibanezas. Teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo Charlie Adamas.

Kiek vėliau Gonzalo Jara dėl grubios pražangos prieš Luke'ą Varney taip pat prieš save išvydo raudoną kortelę ir "West Brom" liko su 9 futbolininkais.

Būtent Varney 63 minutę padvigubino persvarą, o vėlyvas "West Brom" saugo Youssoufo Mulumbu smūgis situacijos iš esmės nepakeitė.

"Blackpool" 2 - 1 "West Brom"
12' [1 - 0] C.Adam (iš 11 m. baudinio)
63' [2 - 0] L.Varney
85' [2 - 1] Y.Mulumbu

11' iš aikštės pašalintas P.Ibanez ("West Brom")
30' iš aikštės pašalintas G.Jara ("West Brom")