"West Brom" patiesė "Spurs", "Southampton" paskutinę minutę išleido pergalę prieš "Everton" (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar penkerios 37-ojo turo rungtynės.

Lygos autsaiderių išvykoje nesugebėjo patiesti Londono "Tottenham" klubas. "Pentiniai" rungtynių pabaigoje nusileido "West Brom" komandai

Mauricio Pochettino auklėtiniai dominavo visas 90 minučių, tačiau atakos smaigalyje strigo. "Spurs" buvo nubausti pačioje susitikimo pabaigoje, kai per pridėtą teisėjo laiką pasižymėjo Jake'as Livermore'as.

Ketvirtoje vietoje esantis "Tottenham" nuo "Chelsea" yra atsiplėšęs penkiais taškais, tačiau šie vis dar yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

Dar vieną pralaimėjimą namuose patyrė jau penkias rungtynes iš eilės nelaimintis "Leicester City". "Lapės" rezultatu 0-2 nusileido "West Ham" ekipai.

Į pergalę nugalėtojus atvedė taikliai smūgiavę Joao Mario su Marku Noble.

Liverpulyje itin svarbią pergalę prieš "Everton" iš savo rankų išleido "Southampton". "Šventieji" 56-ąją minutę įsiveržė į priekį ir pranašumą išlaikė iki pagrindinio laiko pabaigos, tačiau jau nuo 85-os minutės žaidė dešimtyje.

96-ąją minutę svečiai buvo itin skaudžiai nubausti, kai Tomas Daviesas smeigė kamuolį į jų vartus. "Southampton" po lygiųjų išsikapstė iš iškritimo zonos, tačiau pergalę būtų pagerinusi jų šansus išlikti lygoje.

Likę du susitikimai baigėsi "Bournemouth" ir "Watford" pergalėmis.

"West Brom" 1 - 0 "Tottenham"
90+3' [1 - 0] J. Livemorer

"Leicester" 0 - 2 "West Ham"
34' [0 - 1] J. Mario
64' [0 - 2] M. Noble

"Bournemouth" 1 - 0 "Swansea"
37' [1 - 0] R. Fraser

"Watford" 2 - 1 "Newcastle"
2' [1 - 0] R. Pereyra
28' [2 - 0] A. Gray
55' [2 - 1] A. Perez
39' T. Deeney ("Watford") nerealizavo 11 m. baudinio

"Everton" 1 - 1 "Southampton"
56' [0 - 1] N. Redmond
90+6' [1 - 1] T. Davies
85' M. Yoshida ("Southampton") pašalintas iš aikštės