"West Brom" puolėjas susilaukė grasinimų mirtimi

"West Bromwich" krašto puolėjas Jamesas McCleanas atskleidė, jog buvo susilaukęs grasinimų mirtimi. To priežastis - jo sprendimas žaisti Airijos, o ne Šiaurės Airijos rinktinėje.

28-erių metų futbolininkas užaugo Derio mieste ir atstovavo Šiaurės Airijos U-21 komandai, tačiau galiausiai pasirinko kaimynų nacionalinę ekipą.

McCleanas įvairios kritikos buvo susilaukęs ir praeityje - kartą jis atsisakė į marškinėlius įsisegti žuvusiems I-ajame Pasauliniame kare pagerbti skirtą aguoną, o kartą atsuko nugarą prieš Jungtinės Karalystės himną.

"Deryje aš buvau tiesiog savimi. Niekam tai nerūpėjo", - McCleanas pasakojo BBC Sport. "Staiga mano pasisakymai atsidūrė laikraščiuose."

"Aš esu vis dar tas pats žmogus - nenorėčiau pasikeisti. Jeigu jums tai patinka, jums tai patinka, o jeigu ne - tuomet ne. Laikraščiuose rašoma, jog palaikau IRA (separatistinę bendros Airijos grupuotę - red. past.), o yra taip, kad jeigu pamatote ką nors laikraštyje, tikite tuo nesvarbu, ar tai yra tiesa. Man labai pasisekė su mano treneriais, jie tikėjo mano istorijos puse."

"Esu sulaukęs grasinimų mirtimi ir daug žmonių matė mane kaip anti-britišką. Noriu viešai pasakyti, jog anti-britiškas nebuvau niekada. Yra tam tikrų dalykų, su kuriais nesutinku, tačiau vertinu visus žmones."

"Sulaukiau daugybės grasinimų mirtimi, kurie prasidėjo tada, kai pasirinkau Respubliką (Airiją - red. past.). Atstovavau Šiaurės Airijai jaunimo lygmenyje. Niekada neslėpiau to fakto, kad pasinaudojau ta sistema tam, jog patobulėčiau, bet niekada neturėjau planų žaisti už Šiaurės Airiją. Aš sulaukdavau grasinimų mirtimi už tai, kad pasirinkau savo šalį."

McCleanas per savo karjerą Airijos rinktinėje yra sužaidęs 48 rungtynes, per kurias įmušė aštuonis įvarčius.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos