"West Ham" direktorė siūlo anuliuoti šio sezono rezultatus

Penktadienį Anglija pasekė kitų didžiųjų lygų pavyzdžiu bei bent iki balandžio 4 dienos dėl koronaviruso plitimo sustabdė "Premier" ir žemesnių lygų kovas.

Kol kas vis dar nėra aišku, kiek realu pratęsti sezoną nuo balandžio mėnesio. Svarstomas ir toks variantas, kad sezonas bus baigtas anksčiau laiko.

"West Ham United" klubo direktorė Karren Brady, bendraudama su "Sun" teigė, kad teisingiausias sprendimas būtų nutraukti sezoną ir anuliuoti visus rezultatus, kas reikštų, jog "Liverpool" ir toliau liktų be "Premier" lygos trofėjaus.

"Nereikia bėgti nuo faktų. Anglijos futbolas išgyvena patį sunkiausią periodą per pastaruosius 75 metus. Tenka pripažinti, kad visų Anglijos lygų sezonai gali būti tiesiog atšaukti, o rezultatai - anuliuoti.

"Premier" lyga tikisi, kad po kelių savaičių pertraukos galės atnaujinti sezoną, tačiau tai gali likti tik svajonėmis.

Ką reikėtų daryti tokiu atveju? Vienintelė logiška išeitis būtų anuliuoti šio sezono rezultatus. Kas žino, kaip viskas pasibaigtų, jei sužaistume visas rungtynes? Aišku, toks sprendimas būtų skaudus smūgis "Liverpool", kurie netektų savo pirmojo "Premier" lygos trofėjaus.

Visa ši situacija ir galimi sprendimai bus aptarti "Premier" lygos klubų susitikime kitą savaitę", - kalbėjo K. Brady.

"West Ham" šiuo metu "Premier" lygoje užima 16 vietą ir tik dėl geresnio įvarčių santykio yra už iškritimo zonos ribų.