"West Ham" dramatiškai pratęsimo pabaigoje iškovojo kelialapį į FA taurės aštuntfinalį (VIDEO)

21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku "Boleyn Ground" stadione įvyko atsakomoji FA taurės ketvirtojo etapo dvikova.

Dėl pirmoje akistatoje užfiksuotų lygiųjų Londono "West Ham" ir "Liverpool" privalėjo dar kartą suremti ginklus. Sostinėje po pratęsimo dramatiškai triumfavo šeimininkai, paskutinėmis minutėmis rezultatu 2-1 įveikė "raudonuosius".

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje "plaktukų" gynėjas Michailas Antonio po Ennero Valencia perdavimo išvedė šeimininkus į priekį. Vis dėlto, nesėkmingai pradėta kito kėlinio pradžia lėmė, kad šiame susitikime 90 minučių dvikovos neužteks.

48-ąją minutę traumą prieš šias rungtynes išsigydęs P. Coutinho klastingu baudos smūgiu nuginklavo Darreną Randolphą. Verta paminėti, kad 59-ąją minutę įvarčio autorių pakeitė galiausiai taip pat po traumos pasveikęs puolėjas Danielis Sturridge'as.

Pratęsimo metu netrūko pavojingų progų. Daugiau su kamuoliu dominavo svečiai iš Liverpulio, tačiau nuginkluoti varžovų vartininko nesisekė nei Christianui Benteke, nei D. Sturridge'ui.

120-ąją minutę "West Ham" po standartinės situacijos išplėšė pergalę ir kelialapį į kitą etapą. Po Dimitri Payeto pakelto kamuolio galva Simoną Mignolet nuginklavo ir rungtynių didvyriu tapo Angelo Ogbonna.

Penktajame FA taurės etape "West Ham" klubas susigrums su "Blackburn Rovers" futbolininkais.

"West Ham" 2 - 1 "Liverpool"
(Pirmas mačas: 0-0, galutinis rezultatas: 2-1)
45' [1 - 0] M. Antonio
48' [1 - 1] P. Coutinho
120' [2 - 1] A. Ogbonna