„West Ham“ išvykoje sutriuškino dešimtyje likusius „Aston Villa“ futbolininkus © ZUMAPRESS com. nuotr.

Davido Moyeso auklėtiniai tęsia savo sėkmingą žygį šiame „Premier“ lygos sezone rezultatu 4:1 įveikdami „Aston Villa“ futbolininkus.

Londono ekipa puikiai pradėjo rungtynes ir jau 7 minutę Benas Johnsonas išvedė savo komandą į priekį.

„Aston Villa“ išlygino rezultatą, po to kai Olie Watkinsas 34 minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Tiesa lygus rezultatas tesėsi neilgai, nes trukus vos 4 minutėms po praleisto įvarčio Declanas Rice‘as išvedė savo komandą į priekį.

Antrame kėlinyje Birmingemo ekipa dar labiau apkartino sau reikalus po to kai 50 minutę Ezri Konsa buvo išvarytas iš aikštės dėl paskutinės vilties pražangos.

Šeimininkai net ir likę dešimtyje turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau po Olie Watkinso smūgio kamuolys pataikė į virpstą.

Galiausiai „kraują užuodę“ Moyeso auklėtiniai kėlinio pabaigoje pelnė du įvarčius ir palaidojo visas priešininkų viltis pasiekti kažką šiose rungtynėse. 80 minutę pasižymėjo Pablo Fornalsas, o paskutinį „vinį į varžovų karstą“ smeigė po puikaus komandinio žaidimo kamuolį į vartus pasiuntęs Jarrodas Bowenas.

Ši pergalė leidžia „plaktukams“ įsitvirtinti 4 lentelės vietoje.