"West Ham" namuose nesugebėjo palaužti "Leicester" ekipos (VIDEO)

Penktadienį vėlai vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos pirmos 13-ojo turo rungtynės.

Iš duobės išlipti bandantis "West Ham" namuose susigrūmė su "Leicester City". Itin kovingoje dvikovoje trys taškai neatiteko nei vienai komandai - susitikimas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Abi komandos įvarčiais apsikeitė per pirmąsias 45 minutes. 8-ąją minutę kiek netikėtai į priekį įsiveržė svečiai iš Lesterio - Jamie Vardy atsitvėrė nuo gynėjų ir atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelę, kur pirmasis prie kamuolio suskubęs Marcas Albrightonas tiksliu smūgiu nuliūdino šeimininkų sirgalius.

Vis dėlto po praleisto įvarčio "plaktukai" bandė atsitiesti ir spaudė varžovus. Pralaužti jų vartus pavyko tik pačioje kėlinio pabaigoje - po kampinio smūgiu galva pasižymėjo Cheikhou Kouyate.

Antrajame kėlinyje kur kas agresyviau žaidė "West Ham" futbolininkai. Aikštėje vyko daug kovos ir stabdymų, nes nukentėjo ir vienos, ir kitos komandos futbolininkai.

"Leicester" sėkmingai apsigynė likusį rungtynių laiką ir iš Londono išsivežė svarbų tašką.

Davidas Moyesas vis dar lieka be pergalės "West Ham" ekipoje, o pastarieji išlieka iškritimo zonoje. "Leicester" kol kas gali džiaugtis 11-a pozicija.

"West Ham" 1 - 1 "Leicester"
8' [0 - 1] M. Albrighton
45' [1 - 1] C. Kouyate