"West Ham" pateikė rekordinį pasiūlymą už "Lazio" žvaigždę

Futbolo naujienų portalo Goal.com šaltiniai atskleidžia, jog Londono "West Ham" pateikė klubui rekordinį 40 mln. svarų sterlingų vertės pasiūlymą už Romos "Lazio" žvaigždę Felipe Andersoną.

Naujasis "plaktukų" treneris Manuelis Pellegrini krašto puolėją stebėjo jau kurį laiką, tačiau derybos dar visai neseniai buvo sustojusios.

Prieš tai sostinės klubas už brazilą buvo siūlęs 37 mln. svarų, bet 50 mln. prašę italai nenusileido. Dabar pavyko rasti šiokį tokį kompromisą, į kurį dar neįeina galimos papildomos premijos.

Taigi, "West Ham" tikisi Andersoną įsigyti būtent už nurodytą sumą.

Anksčiau "Manchester United" dominęs 25-erių metų futbolininkas praėjusį sezoną per 32 visų turnyrų mačus įmušė aštuonis įvarčius bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

"West Ham" taip pat jau netrukus turėtų paskelbti pasirašęs sutartį su laisvuoju agentu Jacku Wilshere'u. Be šio anglo "plaktukai" dar siekia susitarti su Dortmundo "Borussia" dėl Andrejaus Yarmolenko įsigijimo bei domisi galimybe iš "Marseille" susigrąžinti Dimitri Payet.

Šio tarpsezonio metu Pellegrini vadovaujamą komandą jau sustiprino vartininkas Lukaszas Fabianski, ir gynėjai Issa Diopas bei Ryanas Fredericksas.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė